Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4198
Stary 15.02.2012, 23:52
Już widzę jak klub, który pozbywa się zawodnika i to kluczowego, dzień przed startem ligi, niemalże w czasie walki w LE, podpisuje kogoś kto pewnie za 300 tysięcy euro nie wstaje z łóżka. Dajcie spokój. Sprzedali Rybusa bo kasy nie mają i tyle. Zresztą za taką kasę to dziwie się,że sami do Groznego Rybusa nie zawieźli

W Polsce piłka jest w ogóle nie dochodowa. Marzeniem zarówno w Legii jak i w Wiśle jest aby wszystko się bilansowało. Stąd taka a nie inna polityka transferowa klubów. Poza tym poziom ligi jest tak marniutki, żę aby coś pograć na poważnie w Europie trzeba się potężnie wzmocnić. A przecież kasy z koszulek,od TV, karnetów nie ma na tyle aby sfinansować jakiś dobry transfer, dodatkowo zatrzymując obecną kadrę.

W Legii wykalkulowali tak jak Cupiał zapewne robi od lat. W Europie i tak huja zwojujemy,bo za słabi jesteśmy, wzmocnienia za drogie a gwarancji sukcesów żadnych a w lidze i tak na pudle będziemy. Więc sprzedawać....kilka milionów euro piechotą nie chodzi.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując