Cytat:
|
nie możesz oczekiwać, ze mecz to będzie teatr
|
W pełni rozumiem rzucanie mięsem podczas meczu. Problem polega na tym, że tego mięsa jest zwyczajnie za dużo. Samemu zdarza mi się rzucić ku**ą w sytuacji, gdy Wisła traci bramkę albo gdy jej zawodnik np. nie wykorzysta sytuacji sam na sam. Ale uważam, że wyzywanie od najgorszych rodziny sędziego do dziewiątego pokolenia wstecz w sytuacji gdy odważy się podyktować aut dla drużyny przeciwnej albo wylewanie frustracji z całego tygodnia na Bogu ducha winnego zawodnika drużyny przeciwnej to zwyczajne buractwo.