Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzegorz_lato
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7886
Stary 15.02.2012, 23:46
Cytat:
nie możesz oczekiwać, ze mecz to będzie teatr
W pełni rozumiem rzucanie mięsem podczas meczu. Problem polega na tym, że tego mięsa jest zwyczajnie za dużo. Samemu zdarza mi się rzucić ku**ą w sytuacji, gdy Wisła traci bramkę albo gdy jej zawodnik np. nie wykorzysta sytuacji sam na sam. Ale uważam, że wyzywanie od najgorszych rodziny sędziego do dziewiątego pokolenia wstecz w sytuacji gdy odważy się podyktować aut dla drużyny przeciwnej albo wylewanie frustracji z całego tygodnia na Bogu ducha winnego zawodnika drużyny przeciwnej to zwyczajne buractwo.
Odpowiedz cytując