Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
7884
15.02.2012, 22:52
Nie ma już biletów na sektor C na mecz ze Standardem!
Każdy, kto będzie chciał kupić bilet bezpośrednio przed meczem, na pewno dostanie wejściówkę.
Lepiej jednak kupować bilety wcześniej niż później, bo tuż przed meczem mogą być kolejki do kas.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij