Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7884
Stary 15.02.2012, 22:52
Nie ma już biletów na sektor C na mecz ze Standardem!
Każdy, kto będzie chciał kupić bilet bezpośrednio przed meczem, na pewno dostanie wejściówkę.
Lepiej jednak kupować bilety wcześniej niż później, bo tuż przed meczem mogą być kolejki do kas.
Odpowiedz cytując