Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7882
Stary 15.02.2012, 22:31
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Żeby wyjaśnić od razu - mi się podoba. Jak chce do teatru, to ide do tatru, a jak na mecz to na mecz. Zresztą złapałem się nie raz, że ilość "kvrew" w moim słowniku zwiększa się odwrotnie proporcjonalnie do odległości od stadionu Uwielbiam polskie kibicowanie i żadnej Anglii tu nie chcę.
Napisałem tylko jak to z niektórymi piknikami jest, i co przeszkadza, żeby było ich więcej. Może kiedyś ktoś znajdzie złoty środek.
Złoty środek jest taki, że potrzeba więcej zajawieńców
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując