Szpen napisał(a):

|
Nigdy nie było tematu ukończenia całośći do mistrzostw. Zawsze była mowa o przejezdności.
|
W ramach uzupełnienia - jeśli przewidywania RAZ-a się spełnią, to już za niedługo zwolennicy PO będą musieli pisać że zawsze była mowa o "przechadzalności"

Szpeniu,zacznij powoli kodować sobie nowe pojęcia
"Póki co, w sprawie A-2 pozostaje już tylko wydeptanie zapowiedzianą trasą ścieżki i szybka, kolejna nowelizacja ustawy, zastępująca nowo wprowadzone pojęcie „przejezdności" drogi pojęciem jej „przechadzalności"."
Cały artykuł Ziemkiewicza pod tym linkiem - polecam
http://www.rp.pl/artykul/812724.html
AYALA napisał(a):

Jakiegoś hansa, ale nie Donalda. Zdjęcie jest z 1939 r., a Józefa Tuska wcielono do Wehrmachtu w 1944 r. Nie jego zresztą jedynego - w końcu spora część armii Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie stanowili Polacy- dezerterzy Wehrmahtu - Ślązacy, Kaszubi, Wielopolanie.