Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15749
Stary 15.02.2012, 22:25
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie było tematu ukończenia całośći do mistrzostw. Zawsze była mowa o przejezdności.
W ramach uzupełnienia - jeśli przewidywania RAZ-a się spełnią, to już za niedługo zwolennicy PO będą musieli pisać że zawsze była mowa o "przechadzalności" Szpeniu,zacznij powoli kodować sobie nowe pojęcia

"Póki co, w sprawie A-2 pozostaje już tylko wydeptanie zapowiedzianą trasą ścieżki i szybka, kolejna nowelizacja ustawy, zastępująca nowo wprowadzone pojęcie „przejezdności" drogi pojęciem jej „przechadzalności"."

Cały artykuł Ziemkiewicza pod tym linkiem - polecam
http://www.rp.pl/artykul/812724.html

AYALA napisał(a):Wyświetl post
a czyj to dziadek wozi essemanów ?
http://www.youtube.com/watch?v=pdZ-b...eature=related
Jakiegoś hansa, ale nie Donalda. Zdjęcie jest z 1939 r., a Józefa Tuska wcielono do Wehrmachtu w 1944 r. Nie jego zresztą jedynego - w końcu spora część armii Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie stanowili Polacy- dezerterzy Wehrmahtu - Ślązacy, Kaszubi, Wielopolanie.
Powód: Post Ayali
Ostatnio edytowane przez BBudowniczy : 15.02.2012 o godz. 22:58.