Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4197
Stary 15.02.2012, 22:13
Hleb, Novo, Inzaghi i paru innych jeszcze już wysiadło z samolotu... jak na razie wszystko plotki, żaden zakup nie został jeszcze ogłoszony - tylko w komentarzach na naszej oficjalnej stronie ta sama co zwykle grupa małolatów na zmianę podnieca się lub wpada w głęboką depresję (bo ciągle nikogo nie ma) wraz ze swoim guru.

Ja uwierzę, gdy zobaczę koparki

P.S. Chyba muszę zainwestować w kurs szybkiego pisania na klawiaturze, aż 2 osoby były szybsze
Ostatnio edytowane przez zizou : 15.02.2012 o godz. 22:17.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując