Hleb, Novo, Inzaghi i paru innych jeszcze już wysiadło z samolotu

... jak na razie wszystko plotki, żaden zakup nie został jeszcze ogłoszony - tylko w komentarzach na naszej oficjalnej stronie ta sama co zwykle grupa małolatów na zmianę podnieca się lub wpada w głęboką depresję (bo ciągle nikogo nie ma) wraz ze swoim guru.
Ja uwierzę, gdy zobaczę koparki
P.S. Chyba muszę zainwestować w kurs szybkiego pisania na klawiaturze, aż 2 osoby były szybsze
