|
Oczywiście jak by przechodził do nas to Stan jest wielki, takiego gracza u nas w lidze nie bylo itp. A jak do Legii to cienki, po co nam on. A prawda jest taka że gdyby przeszedł do Legii to byłby najlepszy transfer w całej lidze. Wciągnął by nosem wszystkich z tej marnej ligi. Jeśli zagra w L to naprawde szacunek.
|