Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7880
Stary 15.02.2012, 22:00
Oldpara jedno Ci powiem, nie możesz oczekiwać, ze mecz to będzie teatr. I nawet myślenie w tych kategoriach jest dla mnie bez sensu i mega dziwne.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.02.2012 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując