Ale stadion to nie jest teatr i nie miejmy nadzieję nie będzie

Co nie znaczy że więcej kultury nigdy nie zaszkodzi jeśli chodzi o sytuacje z łokciami (osobiście się nie spotkałem). Co do okrzyków i gwizdów to racz Pan obejrzeć mecz ligi hiszpańskiej, czy innej która nie grzeszy kulturą. Usłyszysz tak samo masę gwizdów, więc trochę przerwazliwiony jesteś
