Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
 
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7879
Stary 15.02.2012, 21:55
Ale stadion to nie jest teatr i nie miejmy nadzieję nie będzie Co nie znaczy że więcej kultury nigdy nie zaszkodzi jeśli chodzi o sytuacje z łokciami (osobiście się nie spotkałem). Co do okrzyków i gwizdów to racz Pan obejrzeć mecz ligi hiszpańskiej, czy innej która nie grzeszy kulturą. Usłyszysz tak samo masę gwizdów, więc trochę przerwazliwiony jesteś
Odpowiedz cytując