hubert.fan napisał(a):

Mam do Was pytanie: jest jakiś bukmacher internetowy który nie wymaga przy rejstracji podania konta bankowego, ponieważ nie posiadam takiego a nie chciałbym podawać kogoś z rodziny.
Jak jest potem z wypłatą: mogę podać konto rodzica, robią jakieś problemy ?
Może mieliście takie doświadczenie, prosiłbym o pomoc bo nie chce mi się co chwila latać do STSu albo Toto-Mixa a po drugie wiadomo: więcej możliwości obstawiania, większe kursy i obstawianie live.
|
Możesz podać, niektóre co prawda przy wypłacie chcą skanu dowodu, ale to przecież raczej no problem chyba? xD