danpe_ napisał(a):

Na rodzinnym, czy na E były te burackie akcje? Możesz jaśniej?
BTW: posłuchałeś?
|
Nie na rodzinnym, tylko zwykłym E. Na rodzinnym chyba jest generalnie przedszkole, luz blues. A i te burackie akcje to nic nadzwyczajnego. Po prostu ogólne chamstwo, rynsztokowy język, przepychanie się, gwizdanie na Małeckiego (czego oboje nie akceptujemy). Mam filigranową żonę, i jak parę razy dostała łokciem wtłoku, to jej się odechciało nawet do WC chodzić w przerwie.
Generalnie = wg. mnie jest spoko w 100% bezpiecznie, ale to absolutnie nie miejsce dla delikatnych kobiet. Wydawało mi się, że skoro razem z przyjemnością oglądaliśmy mecze w TV, to na nowym stadionie będziemy mogli z przyjemnością oglądać je razem na żywo. Myliłem się. Standard teatralny to niestety nie jest :/
Teraz ja chodzę na stadion, a ona wysyła mi SMS-y czy był karny, czy nie
P.S Byłem też na meczach na trybunie VIP - żadnej różnicy, ta sama historia - drący się, najebani masarze z Szubryta skutecznie odstraszają biznesmenów którzy chcieliby przyjść na mecz z kontrahentem :( Tylko siedziska miękkie, skórzane (skóra "ekologiczna" ofc)
P.S II - karnet powędrował do brata