Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15747
Stary 15.02.2012, 21:00
Szpen napisał(a):Wyświetl post
- reszta to gówno
I tak powinno wyglądać expose Pana Premiera.
Ja tylko nie rozumiem za co bić pokłony Platformie w sprawie autostrad? To Tusk, Sikorski i Schetyna po godzinach łopatami przebierali, czy może oni nam te autostrady zafundowali z własnej kieszeni? Wybudowali (albo wybudują) za horrendalne pieniądze, z aferami w tle, fatalnej jakości i z gigantycznym opóźnieniem, autostrady. A wszystko za to zapłaciliśmy my wszyscy. Nosz k...a mać! To jak ja wynajmę sobie firmę remontową, zapłacę jej właścicielowi, to mam mu wystawić referencję mimo tego, że :

-krzywo położył płytki
-pracownicy przychodzili najebani
-skończył remont 2 miesiące po ustalonym terminie
-zajebał worek cementu

W normalnym świecie sytuacja nie do pomyślenia, ale w świecie polityki wg. Szpenia wszystko jest elo.
W życiu ważne są tylko chwile...