Szpen napisał(a):

Co zrobił rząd:
- eliminacja wczesniejszych emerytur
- specustawa drogowa
- trzymanie na plusie wzrostu gosp.
- reszta to gówno
|
Pomijając fakt że sam Vincent (ale ten wczesny, jeszcze przed wstąpieniem do PO) trąbił o tym że wzrost Polska zawdzięcza cieciom danin zrobionych przez poprzedni rząd to zostają nam emerytury (bardzo.... dyskusyjna sprawa) i specustawa drogowa (jeszcze bardziej dyskusyjna). W ciągu czterech lat. No to poszaleli ....

. Wyglada na to że najlepiej wychodzi im pukt czwarty wyliczanki.