Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15746
Stary 15.02.2012, 20:58
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Co zrobił rząd:
- eliminacja wczesniejszych emerytur
- specustawa drogowa
- trzymanie na plusie wzrostu gosp.
- reszta to gówno
Pomijając fakt że sam Vincent (ale ten wczesny, jeszcze przed wstąpieniem do PO) trąbił o tym że wzrost Polska zawdzięcza cieciom danin zrobionych przez poprzedni rząd to zostają nam emerytury (bardzo.... dyskusyjna sprawa) i specustawa drogowa (jeszcze bardziej dyskusyjna). W ciągu czterech lat. No to poszaleli .... . Wyglada na to że najlepiej wychodzi im pukt czwarty wyliczanki.