Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10152
Stary 15.02.2012, 20:45
Trener Standardu powiedział na konferencji prasowej, że oglądał Wisłę tylko na video, ponieważ liczył obejrzeć na żywo mecz o Superpuchar. Prawdopodobnie na video Belgowie obejrzeli mecze z Odense na wyjeździe i z Twente u siebie (w tych meczach I trenerem był Moskal).

Z Odense wyszedł następujący skład: Pareiko - Jovanović, Diaz, Chavez, Paljić - Nunez, Wilk, Jirsak - Małecki, Genkov, Iliev.

Natomiast z Twente zagraliśmy tak: Pareiko - Jovanović, Bunoza, Diaz, Nunez - Wilk, Jirsak, Melikson, Garguła, Boguski - Genkov.

W żadnym z tych meczów nie wystąpiła para stoperów Czekaj - Jaliens, a jak wiemy to chyba właśnie najbliżej takiego pomysłu jest trener Moskal. Co więcej w obu meczach zagrali Jirsak i Genkov, którzy jutro pewnie usiądą na ławce, jeśli Kazio zdecyduje się na Meliksona w ataku. Jeśli moje przypuszczenia co do wiedzy Belgów na temat naszego zespołu się sprawdzą, to Standard może być jutro mocno zaskoczony

PS. 1:0 dla Wisły biorę w ciemno
Odpowiedz cytując