Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10151
Stary 15.02.2012, 20:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No, nie wiem za bardzo kiedy.
Przecież mieliśmy plagę kontuzji i niemal nieustanną rotację w defensywie więc o zgraniu nie może być mowy. Chyba że Jaliensa z Chavezem, ale czy to najlepsza opcja?..
Ta obrona zgrywa się od roku i zgrać się nie może. Ja osobiście życzył bym sobie Jova-Czekaj-Chavez-Diaz. Ale to tylko moje skromne zdanie
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując