wolfy napisał(a):

No, nie wiem za bardzo kiedy.
Przecież mieliśmy plagę kontuzji i niemal nieustanną rotację w defensywie więc o zgraniu nie może być mowy. Chyba że Jaliensa z Chavezem, ale czy to najlepsza opcja?..
|
Ta obrona zgrywa się od roku i zgrać się nie może. Ja osobiście życzył bym sobie Jova-Czekaj-Chavez-Diaz. Ale to tylko moje skromne zdanie
