Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7872
Stary 15.02.2012, 20:31
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Spoko. Nadajemy na innych falach, ale w sumie każdy orze jak może na rzecz Wisły wśród swoich znajomych Tylko czasem sobie wchodzimy w drogę mimochodem -- np. pikniki gwiżdżąc, czy kibole robiąc syf.

Ja np. żony na mecz już nie namówie. Po paru burackich akcjach ze strony towarzyszy po szalu kazała mi sobie karnet dupę wsadzić. Na szczęście reaktywowałem brata na tą rundę po latach niechodzenia, więc suma strat i zysków wychodzi na zero. Ale ja bym wolał, żeby rosło...
Jak nie czuje tego, to po co ją na siłę namawiasz? To tak jakby ciebie przekonywała, że "M jak miłość" jest ok Daj jej spokój

Ja też orze, ale jak widzę, że ktoś nie za bardzo jest tym zajawiony, to nie mące mu w głowie na siłę, bo wiem, że to i tak nic nie da. Bab ogólnie nie kręci rywalizacja, adrenalina -> to domena mężczyzn, dlatego, nie dziwie się jej Siostrzeńców próbuj, większe szanse

Na C NIE MA BILETÓW
Ostatnio edytowane przez palikot : 15.02.2012 o godz. 20:36.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując