Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7870
Stary 15.02.2012, 20:16
Oldpara napisał(a):Wyświetl post

Ja np. żony na mecz już nie namówie. Po paru burackich akcjach ze strony towarzyszy po szalu kazała mi sobie karnet dupę wsadzić.
Na rodzinnym, czy na E były te burackie akcje? Możesz jaśniej?


BTW: posłuchałeś?
Odpowiedz cytując