Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
7870
15.02.2012, 20:16
Oldpara
napisał(a):
Ja np. żony na mecz już nie namówie. Po paru burackich akcjach ze strony towarzyszy po szalu kazała mi sobie karnet dupę wsadzić.
Na rodzinnym, czy na E były te burackie akcje? Możesz jaśniej?
BTW: posłuchałeś?
danpe_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do danpe_
Odwiedź stronę domową użytkownika danpe_!
Znajdź inne posty napisane przez danpe_