Szpen napisał(a):

|
Poczytaj o Argentynie. Zbankrutowali w 2001 roku, po 4 latach w 2005 ponownie ogłosili niewypłacalność. Bezrobocie sięgało 30%,inflacja 10% miesięcznie, a oszczędności prysły.Była masowa emigracja z kraju. Dopiero gigantyczna prywatyzacja, deprecjacja waluty i ścięcie wszystkich wydatków, które są powyżej egzystencji pozwoliły Argentynie odbić się od dna.
|
Daj Donkowi jeszcze 4 lata...
Wiesz, cała ta Twoja dyskusja zmierza donikąd. Zamiast podejmować różne tematy, spisz proszę Ciebie co miał jaśnie wielmożny Tusk ze swoją jedyną słuszną partią zrealizować przez ostatnie 4 lata (program PO ktoś w tym temacie wklejał) i zaznacz, co zostało zrobione.