Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15743
Stary 15.02.2012, 20:11
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Poczytaj o Argentynie. Zbankrutowali w 2001 roku, po 4 latach w 2005 ponownie ogłosili niewypłacalność. Bezrobocie sięgało 30%,inflacja 10% miesięcznie, a oszczędności prysły.Była masowa emigracja z kraju. Dopiero gigantyczna prywatyzacja, deprecjacja waluty i ścięcie wszystkich wydatków, które są powyżej egzystencji pozwoliły Argentynie odbić się od dna.
Daj Donkowi jeszcze 4 lata...

Wiesz, cała ta Twoja dyskusja zmierza donikąd. Zamiast podejmować różne tematy, spisz proszę Ciebie co miał jaśnie wielmożny Tusk ze swoją jedyną słuszną partią zrealizować przez ostatnie 4 lata (program PO ktoś w tym temacie wklejał) i zaznacz, co zostało zrobione.