Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7868
Stary 15.02.2012, 20:08
palikot napisał(a):Wyświetl post
Możecie mnie posądzić o czarny PR

Ale serio, nie dogadamy sie... ja wyznaje trochę inny system wartości, nie pasjonuje mnie konsumpcyjny styl życia i kibicowania, odpuść sobie i skończmy temat
Spoko. Nadajemy na innych falach, ale w sumie każdy orze jak może na rzecz Wisły wśród swoich znajomych Tylko czasem sobie wchodzimy w drogę mimochodem -- np. pikniki gwiżdżąc, czy kibole robiąc syf.

Ja np. żony na mecz już nie namówie. Po paru burackich akcjach ze strony towarzyszy po szalu kazała mi sobie karnet dupę wsadzić. Na szczęście reaktywowałem brata na tą rundę po latach niechodzenia, więc suma strat i zysków wychodzi na zero. Ale ja bym wolał, żeby rosło...
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując