Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15742
Stary 15.02.2012, 19:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Paliwo u nas po 6 zł, bo to trend światowy.
Ty to jednak ułomny jesteś. Jak zobaczyłeś tabelkę, że u nas paliwo jest jedne z najtańszych w Europie to Ty i koledzy piali z tego równo, mówiąc że co z tego skoro zarabiamy gówniane w porównaniu z Europą Zachodnią. Teraz piszesz, że cena paliwa na świecie nie ma nic z ceną w Polsce.To jak to jest? Tusk za mało płaci i paliwo za drogie, czy cena jest za wysoka bo dolar i baryłki są drogie plus inne makroekonomiczne wskaźniki światowe?

Islandia powiadasz? Z 3,5 mld długu? Kto to odczuł? Bank angielskie, którym długu nie spłacono? Człowieku, w londyńskim City takie kwoty na nikim nie robią wrażenia.

Poczytaj o Argentynie. Zbankrutowali w 2001 roku, po 4 latach w 2005 ponownie ogłosili niewypłacalność. Bezrobocie sięgało 30%,inflacja 10% miesięcznie, a oszczędności prysły.Była masowa emigracja z kraju. Dopiero gigantyczna prywatyzacja, deprecjacja waluty i ścięcie wszystkich wydatków, które są powyżej egzystencji pozwoliły Argentynie odbić się od dna.