Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7867
Stary 15.02.2012, 19:52
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Niższe ceny wcale nie zwiększyłyby frekwencji, a jedynie obniżyły wpływy z biletów.
Raczej zarówno jedno jak i drugie, tylko trzeba znaleźć złoty środek dla osiągnięcia większego zysku. Teraz ceny obniżono, bo frekwencja była słaba a czasami tragiczna. Po tej rundzie znowu będzie kalkulacja i ewentualna zmiana, choć myślę, że taniej już być nie może i nie powinno.

Nie można natomiast uogólniać wszystkich osób i podawać ceny za jedyny czynnik wpływający na frekwencję, bo czynników jest prawie tak wiele, ile osób na mecz przychodzących.
Odpowiedz cytując