rzeszowiak 1905 napisał(a):

|
czyli na sektor rodzinny bilet kosztuje 40 zł a i czy duze kolejki są przed meczem w kasach? długo trzeba czekać bo niewiiem ile wczesniej przyjechać zeby zdązyc na mecz z góry dzięki za odpowiedź
|
rzeszowiak - jezeli interesujesz sie sektorem rodzinnym to na niego mozna wejsc tylko z dzieckiem, jezeli bedziesz sam albo z kobietą, kolegą w kazdym razie bez dziecka do lat 13 na ten sektor nie wejdziesz
I tak jak poprzednicy napisali 2,3 godziny przed meczem niepowinno byc problemu z kupnem biletu