Wyświetl pojedynczy post
Pan B
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10149
Stary 15.02.2012, 19:44
mihaq napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze Standardu już w Krakowie http://standard.sudpresse.be/multime...?lng=fr&id=418 Szczególnie uważałbym na gościa ze zdjęcia nr 23, który wysiadł z samolotu na ośnieżoną płytę lotniska w krótkich spodenkach. To daje do myślenia.
a na banerze u góry Sivakov
Odpowiedz cytując