Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Pan B
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
10149
15.02.2012, 19:44
mihaq
napisał(a):
Piłkarze Standardu już w Krakowie
http://standard.sudpresse.be/multime...?lng=fr&id=418
Szczególnie uważałbym na gościa ze zdjęcia nr 23, który wysiadł z samolotu na ośnieżoną płytę lotniska w krótkich spodenkach. To daje do myślenia.
a na banerze u góry Sivakov
Pan B
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan B
Znajdź inne posty napisane przez Pan B