Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7864
Stary 15.02.2012, 19:35
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Ooo.. pan palikot powienien pracować w dziale Marketingu Wisły. Swoją wysoką kulturą zaprasza rzesze pikników do odwiedzenia stadionu Wisły.
Możecie mnie posądzić o czarny PR

Ale serio, nie dogadamy sie... ja wyznaje trochę inny system wartości, nie pasjonuje mnie konsumpcyjny styl życia i kibicowania, odpuść sobie i skończmy temat
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując