Oldpara napisał(a):

|
Ooo.. pan palikot powienien pracować w dziale Marketingu Wisły. Swoją wysoką kulturą zaprasza rzesze pikników do odwiedzenia stadionu Wisły.
|
Możecie mnie posądzić o czarny PR
Ale serio, nie dogadamy sie...

ja wyznaje trochę inny system wartości, nie pasjonuje mnie konsumpcyjny styl życia i kibicowania, odpuść sobie i skończmy temat
