Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15740
Stary 15.02.2012, 19:30
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Było śmiesznie, ale ile można? Jak mam zły humor i chcę się rozweselić to zawsze mam opcję rozwinięcia ukrytego posta

Poza tym, akurat Szpenia trochę będę bronił. Często pisze głupoty, jakich mało (wzięliśmy 10 razy więcej, niż wpłaciliśmy ), ale czasem przynajmniej stara się sięgać do jakichś liczb i bardziej lub mniej merytorycznie bronić swojego zdania, w przeciwności do ASa, czy jego poprzedników, których nicki już pozapominałem.
A mnie nadal bawią.
Tylko bidulkowi troszkę sie te cyferki mylą . I przez to staje się jeszcze bardziej krotochwilny.
Ponieważ zostałem poproszony o niecytowanie kolegi Asa to pozwolę sobie tylko napisać że skomentował moje wpisy w ten sposób:
"gadaj z dupą to cie osra" . Prawda że miło. Ostry jak nieprzymierzając "brzytwa" Oleksy .
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 15.02.2012 o godz. 19:41.