A mnie nadal bawią.
Tylko bidulkowi troszkę sie te cyferki mylą

. I przez to staje się jeszcze bardziej krotochwilny.
Ponieważ zostałem poproszony o niecytowanie kolegi Asa to pozwolę sobie tylko napisać że skomentował moje wpisy w ten sposób:
"gadaj z dupą to cie osra" 
. Prawda że miło. Ostry jak nieprzymierzając "brzytwa" Oleksy

.