Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7863
Stary 15.02.2012, 19:17
Piettras napisał(a):Wyświetl post
http://standard.sudpresse.be/ticketi...nts.htm?lng=fr


Tylko zważ na to, że zarobki średnie w Belgii to 3 tys. euro, a w Polsce 3 tys. zł. To jak się mają ich ceny do naszych?
Forumowiczu, już nie przesadzaj taniej być nie może to jest mecz LE a nie np. Cracovia-GKS Bełchatów, gdzie ceny są w kwocie zbliżonej do miejskich szaletow.
Niższe ceny wcale nie zwiększyłyby frekwencji, a jedynie obniżyły wpływy z biletów. Ludzie nie idą na mecz z innych powodów niż finansowe, a jak ktoś nie idzie ze względów finansowych to A) jest sknera do potęgi lub B) po prostu nie ma kasy.

Takie mecze trzeba cenić, a nie za bezcen udostępniać. I generalnie sie zToba niezgadzam bo taniej być już nie może. Na Wiśle potrzeba marketingu, sprzedaży internetowej oraz dla dzieci Telefoniki lepszych wyników, a na to potrzebna jest kasa a nie za darmo wpuszczenie sknerusow.

A to nie jest tak, ze jeśli my mniej zarabiamy to mamy mieć wszystko taniej. Czy Samochody są o tyle u nas tańsze? Czy Paliwo jest o tyle tańsze? Czy Komputery są o tyle tańsze? Nawet jedzenie nie jest o tyle tańsze.

Aha i naszy piłkarzom tez płacmy tyle samo mniej, np. Zamiast 250 tys euro to 250 tys. zł, ciekawe, który by został ... I w której lidze byśmy grali...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.02.2012 o godz. 19:35.
Odpowiedz cytując