Piettras napisał(a):

Forumowiczu, już nie przesadzaj taniej być nie może to jest mecz LE a nie np. Cracovia-GKS Bełchatów, gdzie ceny są w kwocie zbliżonej do miejskich szaletow.
Niższe ceny wcale nie zwiększyłyby frekwencji, a jedynie obniżyły wpływy z biletów. Ludzie nie idą na mecz z innych powodów niż finansowe, a jak ktoś nie idzie ze względów finansowych to A) jest sknera do potęgi lub B) po prostu nie ma kasy.
Takie mecze trzeba cenić, a nie za bezcen udostępniać. I generalnie sie zToba niezgadzam bo taniej być już nie może. Na Wiśle potrzeba marketingu, sprzedaży internetowej oraz dla dzieci Telefoniki lepszych wyników, a na to potrzebna jest kasa a nie za darmo wpuszczenie sknerusow.
A to nie jest tak, ze jeśli my mniej zarabiamy to mamy mieć wszystko taniej. Czy Samochody są o tyle u nas tańsze? Czy Paliwo jest o tyle tańsze? Czy Komputery są o tyle tańsze? Nawet jedzenie nie jest o tyle tańsze.
Aha i naszy piłkarzom tez płacmy tyle samo mniej, np. Zamiast 250 tys euro to 250 tys. zł, ciekawe, który by został ... I w której lidze byśmy grali...