Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7862
Stary 15.02.2012, 19:15
palikot napisał(a):Wyświetl post
Nie dyskutuj bo nie masz żadnych argumentów. Jak liczysz na szacunek, to wiedz należy na niego zasłużyć... Święta krowo z E.

p.s Po padace ze Standardem, przypadkiem się nie obraź na piłkarzy, bo jak mi potem udowodnisz, że, ty jesteś lepszy płacąc za bilet więcej niż ja.
Ooo.. pan palikot powienien pracować w dziale Marketingu Wisły. Swoją wysoką kulturą zaprasza rzesze pikników do odwiedzenia stadionu Wisły.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując