palikot napisał(a):

Nie dyskutuj bo nie masz żadnych argumentów. Jak liczysz na szacunek, to wiedz należy na niego zasłużyć... Święta krowo z E.
p.s Po padace ze Standardem, przypadkiem się nie obraź na piłkarzy, bo jak mi potem udowodnisz, że, ty jesteś lepszy płacąc za bilet więcej niż ja.
|
Ooo.. pan palikot powienien pracować w dziale Marketingu Wisły. Swoją wysoką kulturą zaprasza rzesze pikników do odwiedzenia stadionu Wisły.