palikot napisał(a):

|
p.s Po padace ze Standardem, przypadkiem się nie obraź na piłkarzy, bo jak mi potem udowodnisz, że, ty jesteś lepszy płacąc za bilet więcej niż ja.
|
Nie widzę żeby ktoś pisał, żeby był lepszy. Ale odwracając pytanie jak ty udowodnisz, że nie jesteś gorszy?
Swoimi tekstami właśnie okazujesz innym brak szacunku więc nie łudź się, że ktoś poważny będzie chciał zasłużyć na twój.
A ci co chodzą na mecze gdzie nawet połowa stadionu nie jest zapełniona jak najbardziej robią łaskę...bo klub na nich zarabia. Szkoda tylko, że nie zawsze takie osoby stać, żeby zapłacić za bilet gdzie będą mogły z przyjemnością obejrzeć mecz. I błagam bez dorabiania teorii, że może oglądać w tv...to tak jak by powiedzieć, że niech kibice dopingują pod stadionem a nie zajmują miejsca tym co chcą zobaczyć mecz...dla wszystkich jest miejsce