|
palikot, Babba, szanujmy tych z C szanujmy też tych z E. Nikt nie jest lepszy i gorszy. Nie patrzmy jutro na tysiące tylko patrzmy na samych siebie aby dać z siebie maxa. Ja, piknik z E na pewno stracę jutro głos. Kiełbasy stadionowej nie jadam bo dbam o żołądek. Sorry za OT.
Раз два трзы, Туск ухади!
|