Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pablozks
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Unia Tarnow
Offline
#
7858
15.02.2012, 19:00
sa jeszcze bilety na C1? ja jutro przyjade pociagiem i bede o 17 w Krakowie i kupie jeszcze bilety?
pablozks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pablozks
Znajdź inne posty napisane przez pablozks