Piettras napisał(a):

3 tys. srednie zarobki to chyba w gmachach europarlamentu ,bez przesady,ale zastanawia mnie cena biletów na nasz sektor bo my placilismy po15 wiórków , na bilecie cena to 10 wiorków ,a na stronie standartu 26 ciekawe



a co do cen na mecz w Krakowie to taniej juz chyba byc nie moze ,bez przesady i jeszcze jedno popieram Palikota ,na stadion przychodzę dla mojego ukochanego klubu ,a jak chce jeden z drugim ogladac lepsza padake to wykupić canal+ i pstrykac sobie po roznych ligach