Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7857
Stary 15.02.2012, 18:55
Piettras napisał(a):Wyświetl post
http://standard.sudpresse.be/ticketi...nts.htm?lng=fr


Tylko zważ na to, że zarobki średnie w Belgii to 3 tys. euro, a w Polsce 3 tys. zł. To jak się mają ich ceny do naszych?
3 tys. srednie zarobki to chyba w gmachach europarlamentu ,bez przesady,ale zastanawia mnie cena biletów na nasz sektor bo my placilismy po15 wiórków , na bilecie cena to 10 wiorków ,a na stronie standartu 26 ciekawea co do cen na mecz w Krakowie to taniej juz chyba byc nie moze ,bez przesady i jeszcze jedno popieram Palikota ,na stadion przychodzę dla mojego ukochanego klubu ,a jak chce jeden z drugim ogladac lepsza padake to wykupić canal+ i pstrykac sobie po roznych ligach
Odpowiedz cytując