Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7856
Stary 15.02.2012, 18:40
Co Wy takiej sraczki dostajercie z tymi tysiącami.
Będzie, ile będzie.
Zresztą czegoś nie rozumiem, najpierw jest napieprzanie na pikników przez kibiców z C i Małeckiego a teraz każdy nagle patrzy ilu tych pikników się uzbiera i robi z podniecenia pod siebie. Dziwne i niezrozumiałe. Lepiej się chyba na sobie skupić i porządnym dopingu.
No i modlić się, żeby komunistyczno-tęczowe cioty dostały czwórkę do zera.
Odpowiedz cytując