|
Co Wy takiej sraczki dostajercie z tymi tysiącami.
Będzie, ile będzie.
Zresztą czegoś nie rozumiem, najpierw jest napieprzanie na pikników przez kibiców z C i Małeckiego a teraz każdy nagle patrzy ilu tych pikników się uzbiera i robi z podniecenia pod siebie. Dziwne i niezrozumiałe. Lepiej się chyba na sobie skupić i porządnym dopingu.
No i modlić się, żeby komunistyczno-tęczowe cioty dostały czwórkę do zera.
|