domin_czyzyny napisał(a):

czytam - nie wierze, znów czytam dalej nie wierze. Przecieram oczy i czytam - k...a nadal nie wierze...!!!
Idę jutro do okulisty, bo dalej myślę, że oczy mnie mylą - że to co powyżej jest napisane, jest jedynie moim przewidzeniem.
Jak można przy takich cenach narzekać na bilety i karnety, żenua...
do dgr, ja nie pisałem odnośnie Twojego postu - ale ogólnie. Ale na szacunek należny człowiekowi taki dziadek zasługuje - pełna zgoda, na szacunek jako kibica Wisły trzeba sobie zapracować. I jeśli taki dziadek chodzi dla Wisły, a nie dla ładnej piłki to zasługuje na szacunek należny kibicowi Wisły. Ale jeśli dziadek chodzi TYLKO DLA DOBREJ piłki to zasługuje na szacunek jako człowiek, ale już nie koniecznie jest wzorem do naśladowania (czyt. nie darze go szacunkiem jako wspaniałego kibica Wisły).
|
http://standard.sudpresse.be/ticketi...nts.htm?lng=fr
Tylko zważ na to, że zarobki średnie w Belgii to 3 tys. euro, a w Polsce 3 tys. zł. To jak się mają ich ceny do naszych?