palikot napisał(a): 
|
Zamknij że już jape, bo .......isz jakby cię murzyn zapinał
|
.....
palikot napisał(a): 
|
Podziały to zazwyczaj robicie wy, bo nie potraficie uszanować innych.
|
PS.Jacy k**** my?
Ostatnio edytowane przez Babba : 15.02.2012 o godz. 18:23.
|