gypsy napisał(a):

Nieco informacji ze strony stowarszyszenia o naszych byłych zawodnikach.
Nie wiedziałam, że w River Plate gra teraz David Trezeguet. Nic dziwnego, że Andy sie nie łapie
|
Dopiero teraz przyszedł. Wcześniej Andy też się nie łapał.
A nie wiecie co tam u Mauro Cantoro?