Jot napisał(a):

Szacunek dla starszych osób powinien być. Co więcej - na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Dla wypisywania pierdół i wymądrzania się w niektórych kwestiach jeśli nie ma się o czymś pojęcia - nie ma szacunku. Kapujesz?
|
A jak z czyjejś twarzy masz zamiar odczytać czy zasługuje na szacunek? Poza tym w większości przypadków starsze osoby nie chodzą na C a co za tym idzie nie płacą za karnet 80zł i przypuszczam, że nie stoją też na schodach za co klub płaci potem kary.