Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10148
Stary 15.02.2012, 18:00
mihaq napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze Standardu już w Krakowie http://standard.sudpresse.be/multime...?lng=fr&id=418 Szczególnie uważałbym na gościa ze zdjęcia nr 23, który wysiadł z samolotu na ośnieżoną płytę lotniska w krótkich spodenkach. To daje do myślenia.
a to zdjęcie to prawie jak słynna Afganka z NG
Odpowiedz cytując