Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10147
Stary 15.02.2012, 18:00
mihaq napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze Standardu już w Krakowie http://standard.sudpresse.be/multime...?lng=fr&id=418 Szczególnie uważałbym na gościa ze zdjęcia nr 23, który wysiadł z samolotu na ośnieżoną płytę lotniska w krótkich spodenkach. To daje do myślenia.
Ten gość to Laurent Ciman, ich środkowy obrońca. Lepiej uważać na kogo innego, a nie na niego.

AS82, o Sobolu chyba zapomniał.
Odpowiedz cytując