Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
10147
15.02.2012, 18:00
mihaq
napisał(a):
Piłkarze Standardu już w Krakowie
http://standard.sudpresse.be/multime...?lng=fr&id=418
Szczególnie uważałbym na gościa ze zdjęcia nr 23, który wysiadł z samolotu na ośnieżoną płytę lotniska w krótkich spodenkach. To daje do myślenia.
Ten gość to Laurent Ciman, ich środkowy obrońca. Lepiej uważać na kogo innego, a nie na niego.
AS82, o Sobolu chyba zapomniał.
Lacrima
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lacrima
Znajdź inne posty napisane przez Lacrima