Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10595
Stary 15.02.2012, 17:59
Ja zagrałem tak

dubel

Milan - Arsenal 1 2.05
Udinese - PAOK 1 1.7
ako 3.48

tercet

Wisła - Standard 1 2.45
Legia - Sporting 2 2.25
Hannover - Brugge x2 1.9
ako 10.47

i taśma

Lazio - Atletico 1x 1.34
Wisła - Standard 1x 1.37
Stoke - Valencia x2 1.39
Trabzon - PSV x2 1.38
Alkmaar - Anderlecht 1 1.95
Legia - Sporting x2 1.32
Porto - Man C 1x 1.39
Plzen - Schalke x2 1.27
ako 16.00

kursy z sts-a

edit.
najbardziej liczyłem na dubel
tercet miał być na odwrót
taśma jak to taśma chociaż dużo nie brakło
Ostatnio edytowane przez gaudi10 : 18.02.2012 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując