Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
Od: 11.2011
Offline
#
10144
15.02.2012, 17:45
Piłkarze Standardu już w Krakowie
http://standard.sudpresse.be/multime...?lng=fr&id=418
Szczególnie uważałbym na gościa ze zdjęcia nr 23, który wysiadł z samolotu na ośnieżoną płytę lotniska w krótkich spodenkach. To daje do myślenia.
mihaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mihaq
Znajdź inne posty napisane przez mihaq