
wiedziałem że ortografia to meritum.
"wreszcie bedziemy mieli drogi z prawdziwego zdarzenia. A to ze beda kilka miesiecy pozniej niz EURO? Co z tego? Kto się zna lub się tym interesuje, wie że termin swoje, a przygody na placu budowy swoje"
I powiesz to Niemcowi czy Anglikowi który stojąc w korku nie zdążył na mecz? Nie sądzisz że weźmie cię za debila? Wiem ze jestes przyzwyczajony, ale on weźmie za debili wszystkich Polaków. Pomijając że g.. bedziemy mieć a nie drogi na jesień. Założymy się?
Grecja zbankrutowała, i nie ma co im pożyczać kasy tylko po to żeby Niemcy i Francuzi mniej stracili.
Teraz baryłka ropy jest po 110$ bywało że była po 160$, ale nigdy paliwo nie kosztowało 6 zł. Co tu więcej komentować. Cudak wyciaga kase ludziom wszelkimi możliwymi sposobami i rozdaje ją swoim przydupasom z młodzieżówki PO.