Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10142
Stary 15.02.2012, 17:40
Też wydaję mi się że 1-0 to musi być plan minimum, ostrożnie w defensywie, i ostro w ataku, trzeba przewyszyć rywala walecznością i determinacją, chwila nieuwagi i może być pozamiatane, najlepiej gdybyśmy grali 2 liniami(obrona-atak)
Odpowiedz cytując