Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Partyzant88
Banita
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7848
Stary 15.02.2012, 17:38
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Właśnie wróciłem z R22 i sytuacja podobna do tej z godz. 13, opisanej przez kolegę rafkura - kolejek nie ma, ale wszystkie okienka zajęte i ciągła rotacja.
czyli bilety schodzą i pewnie będzie ludzi w przedziale 22-25 tyś
Odpowiedz cytując