Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Partyzant88
Banita
Od: 02.2012
Offline
#
7848
15.02.2012, 17:38
Galonek
napisał(a):
Właśnie wróciłem z R22 i sytuacja podobna do tej z godz. 13, opisanej przez kolegę rafkura - kolejek nie ma, ale wszystkie okienka zajęte i ciągła rotacja.
czyli bilety schodzą i pewnie będzie ludzi w przedziale 22-25 tyś
Partyzant88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Partyzant88