Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15737
Stary 15.02.2012, 17:34
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No i powiedz że się nie ubawiłeś .
Ale w rzeczy samej jeśli większość jest tego samego zdania co Ty to pozostaje mi się tylko dostosować. Ale naprawdę było by szkoda. Oni są tacy zabawni ...
Było śmiesznie, ale ile można? Jak mam zły humor i chcę się rozweselić to zawsze mam opcję rozwinięcia ukrytego posta

Poza tym, akurat Szpenia trochę będę bronił. Często pisze głupoty, jakich mało (wzięliśmy 10 razy więcej, niż wpłaciliśmy ), ale czasem przynajmniej stara się sięgać do jakichś liczb i bardziej lub mniej merytorycznie bronić swojego zdania, w przeciwności do ASa, czy jego poprzedników, których nicki już pozapominałem.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 15.02.2012 o godz. 17:36.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!