|
rzeszowiak 1905
Przyjedź w godzinach 16-17 najlepiej i od razu na stadion po bilet, bo przed samym meczem masz jak w banku baaardzo długą kolejkę. Potem możesz pozwiedzać, ewentualnie przesiedzieć czas w pubie albo w GKrk xD Bilety oscylują w okolicach 40, 50 zł. Więc jak weźmiesz 5 dyszek to bez problemu zaopatrzysz się w dobre miejsce.
Ostatnio edytowane przez Selecto : 15.02.2012 o godz. 17:32.
|