http://acmilan.com.pl/news/OF-P-E-Au...t-Etienne-1105
Wyobrażacie sobie taki gracz za milion euro? Przecież to by się zwróciło z taką nawiązką, że hoho. Ciekawe jakie wymagania by miał taki zawodnik niechciany w Milanie, teraz gdy jest bardziej rozpoznawalny to oczywiste, że nie było by nas stać na jego pensje. Ale wcześniej?