Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7844
Stary 15.02.2012, 17:28
Właśnie wróciłem z R22 i sytuacja podobna do tej z godz. 13, opisanej przez kolegę rafkura - kolejek nie ma, ale wszystkie okienka zajęte i ciągła rotacja.
Odpowiedz cytując