Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dejv02
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
7842
15.02.2012, 17:28
no jutro raczej będzie duża kolejka, radziłbym parę godzin przed meczem przyjechać
dejv02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dejv02
Znajdź inne posty napisane przez dejv02