Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12358
Stary 15.02.2012, 17:22
tofik napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=qy03E...ture=endscreen
a już się powoli przestałem denerwować, że go Wisła nie chciała
Z tego co pisał kiedyś nasz kolega z Izraela, MHajfa, wynika, że jest kiepski, ale boisko zweryfikuje.
Odpowiedz cytując