Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rzeszowiak 1905
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
7838
15.02.2012, 17:20
a czy przed takim meczem są duze kolejki w kasach długo trzeba czekać żeby ten bilecik kupić bo niewiem ile byc przed meczem z góry dzięki za odpowiedż
rzeszowiak 1905
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzeszowiak 1905
Znajdź inne posty napisane przez rzeszowiak 1905